top of page
Dizainas

Dizainas yra svarbus sėkmingų pardavimų veiksnys - tinkamas produkto ar paslaugos apipavidalinimas parodo kokybę bei padaro įsimintiną įspūdį žmogui. Todėl mūsų tikslas - kūrybiškai ir profesionaliai sukurti išskirtinį dizainą. Maketuojame sparčiai ir profesionaliai, naudojant naujausias dizaino programas bei galingus ir greitus kompiuterius . Mūsų sukaupta patirtis sutaupys jums laiko, lėšų ir padės išvengti maketavimo broko kuriant ir spausdinant Jūsų reklamą kompanijoje "Keturi kart du".

Maketavimas

Maketavimas - tai spaudai ruošiamo būsimo reklaminio maketo sudarymas specializuotomis kompiuterinėmis programomis. Išdėstant užsakovo pateiktą tekstinę ir dizainerio sukurtą vaizdinę informaciją. Garantuojame, kad pas mus maketuojami ir spausdinami maketai bus atspausdinti kokybiškai.

Logotipų kūrimas

Logotipas - tai ženklas reprezentuojantis kompaniją. Simbolinė firminio įvaizdžio dalis, kurią galime rasti ant produktų firminiame stiliuje, bei reklamoje. Tai ženklas dėl kurio įmonė ar produktas tampa lengvai atpažįstamas ir pastebimas. tinkamas logotipo dizainas yra stipri marketingo priemonė. Logotipas parodo įmonės unikumą, patikimumą ir profesionalumą. Mūsų dizainerių sukurtam logotipui taip pat pasiūlysime ir tolimesnį jo pritaikymą jūsų įmonės reklamoje.

Firminio stiliaus kūrimas

Firminis stilius - tai įmonės vizitinė kortelė. Pagal ją įmonė sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams, projektų vadovams bei klientui, sukuriamas originalus, įsimintinas visų įmonės atributikos produktų apipavidalinimas, atitinkantis kompanijos paslaugu ir produktų specifiką ir ypatybes. Firminis stilius yra netiesioginė komunikacija, pristatanti ir reklamuojanti įmonę visur ir visada. Tai pirmas kontaktas su būsimaisiais savo klientais. "Keturi kart du" komanda nuolat seka naujausias stiliaus ir mados tendencijas, ieško įdomių, dar nematytų reklaminių sprendimų, geriausiai atspindinčių ir išskiriančių įmonę iš kitų. Jūsų sukurtam firminiam stiliui pagaminsime visas būtinas reprezentacines priemones.

Pakuočių dizainas

Dėmesys pakuočių dizainui per pastaruosius keletą metų stipriai išaugo, supratus, kad puikus pakuotės dizainas turi didžiulę įtaką produkto sėkmei

 

Pakuotės dizainas - tai vienintelė priemonė, kuri gali sukurti reikiamą įspūdį, tinkamai pristatyti produktą, atskleisti savo vertybes ir atkreipti dėmesį į save. Pakuotės dizainas nemažiau svarbus ir sugrįžtančiam klientui.

Nuo idėjos iki realaus produkto apipavidalinimo. Atliksime Jūsų konkurentų tyrimą, išanalizuosime informaciją ir pasiūlysime geriausius sprendimus Jūsų pakuotės dizainui.

Sukurto dizaino pakuotes galėsime ne tik pagaminti, bet ir norint pasiekti greitą rezultatą, parengsime strategiją, kaip greitai produktą įvesti  rinką.

Parodų stendų apipavidalinimas

Įmonė, kuri tinkamai pristato savo produktus ir paslaugas parodoje, yra labiau sėkminga bei didinanti savo perspektyvas.

Norint dalyvauti parodoje ir pasiekti gerų rezultatų, svarbu ne tik turėti kokybišką produktą ar paslaugą bei patrauklią kainą, bet ir gerai pristatyti įmonės paslaugas ir prekes parodos lankytojams.

Efektingas parodos stendo dizainas bei apipavidalinimas pritrauks esamus ir potencialius partnerius bei klientus.

bottom of page