top of page

SUVENYRŲ GAMYBA

Termospauda

Perkeliamoji spauda - transferai arba dekolės, kai vaizdas iš pradžių pernešamas ant popieriaus, o po to termopreso arba vandens pagalba pernešamas ant gaminio. Šis būdas dažniausiai naudojamas tekstiliniams gaminiams.

Siuvinėjimas

Siuvinėta emblema arba tiesioginis siuvinėjimas gali būti atliktas praktiškai ant bet kokio tekstilinio paviršiaus.

Fotospauda

Skaitmeninė spauda ant termoplėvelės naudojama nedideliems tiražams - logotipams, užrašams ar aukštos rezoliucijos paveikslėliams pernešti ant tekstilės arba galanterijos produktų.

REKOMENDUOJAME ANT
Marškinėlių
Džemperių
Kepuraičių
Prijuosčių
Skarelių
Liemenių
Tampografija

Tamponinė spauda - tai netiesioginis giluminės spaudos procesas. Jo metuelastingo, silikoninio tampono pagalba dažai yra pernešami nuo spaudos formos ant spausdinamojo objekto. Labiausiai tinkamos medžiagos tamponinei spaudai: akrilas (PMMA) polikarbonatas (PC), ABS, PVC, taip pat mediena, popierius, lakuoti metaliniai paviršiai, oda, metalai ir keramika (reikalingas terminis užbaigimas).

Graviravimas

Lazerinis graviravimas - tai toks užrašų arba logotipų pernešimo būdas, kai dalis gaminio paviršiaus yra pašalinama. Kitais žodžiais tariant - lazerinis graviravimas suteikia reljefą gaminio paviršiuje, kurio gylį galima reguliuoti. Jei kitais būdais uždėtai spaudai gali nusitrinti, tai lazerių graviruoti užrašai nusidėvi tik kartu su gaminiu. Užrašai ir rastriniai paveikslėliai gali būti išdeginti beveik ant bet kokios formos gaminio.

Sublimacija

Sublimacija - tai spaudos būdas, kai dažai aukštos temperatūros (200 oC ir daugiau) bei spaudimo pagalba pereina nuo popieriaus ant specialiai dengto paviršiaus. Spaudą galima pernešti ant gaminių, kurie atsparūs aukštai temperatūrai, sintetinių audinių ir gaminių, kurie dengti specialia sublimacine danga.

bottom of page