top of page

EKOLOGIŠKA plačiaformatė spauda

Mūsų naudojamas HP Latex 310 plačiaformatis spausdintuvas lauko ir vidaus reklamai pasižymi darbų spausdinimo greičiu. Naudoja tik sveikus, lateksinius, vandens pagrindu pagamintus, bekvapius ir nedegius dažus. Neturi kenksmingų priemaišų, galinčių sukelti alergijas, todėl rekomenduojama gyvenamosioms mokyklų, vaikų darželių, ligoninių ir panašios paskirties patalpoms.

  • Spausdinimas ant įvairiausių paviršių (pradedant nuo nedengtų popierių, kurių neįmanoma spausdinti eco-solventiniais spausdintuvais ir baigiant įvairiausiomis tekstilinėmis medžiagomis);

  • Aukštesnė spaudos kokybė už bet kokį solventinį/Eco-solventinį (tirpiklinį) spausdintuvą (kokybė kaip vandens pagrindo spausdintuvų, o atsparumas toks pat ar net didesnis nei solventinių);

  • HP lateksiniai dažai pranšesni už tirpikliniu pagrindu pagamintus Eco-Solvent, Solventinius dažus - taip gaunami geresni spaudos rezultatai.

  • HP lateksiniai dažai užtikrina spausdinimo raišką iki 1200 DPI (taškų per colį)!

Didelio formato spauda
Spauda ant drobės
Spauda ant lipnios plėvelės
Spauda ant perforuotos plėvelės
Spauda ant PVC tento
"Backlit" spauda šviesdėžėms
  • Lauko reklamos spauda - tai tokios reklaminės priemonės kaip iškabos, lauko plakatai ir tentai, skydai, vitrinos ir šviesdėžės ant pastatų, atskirai stovintys reklaminiai stovai šalia gatvių ir kelių. Lauko reklamai keliami padidinti reikalavimai - atsparumas UV spinduliams ir kitiems atmosferos poveikiams (drėgmei, šalčiui, vėjui, karščiui ir pan.).

  • Interjerinė spauda - tai aukštos kokybės plačiaformatė spauda su 720 - 1200 DPI raiška. Spaudiniai naudojami patalpų viduje, pagrinde tai parduotuvių, kavinių ir kitų interjerų dekoravimas, mobilių stendų apipavidalinimas, kita produkcija, reikalaujanti aukštos beveik fotografinės kokybės.

Vienas iš pavyzdžių kodėl verta rinktis ekologišką Latex spaudą
Vienas iš pavyzdžių kodėl verta rinktis ekologišką Latex spaudą
Griauname mitus apie Latex spaudą
bottom of page