top of page

REKLAMA ANT TRANSPORTO

Transporto priemonių apipavidalinimas - šiuolaikiška ir mobili Jūsų verslo reklama

  • Automobiliai yra padengiami medžiagomis, atspariomis aplinkos veiksniams, tad visai nesvarbu, kokiomis oro sąlygomis keliausite - per lietų, esant minusinei temperatūrai ar spiginant kaitriems saulės spinduliams, apipavidalintas automobilis išliks puikios išvaizdos.

  • Galimi įvairūs sprendimai: tik nuo logotipo, įmonės pavadinimo ar kontaktinių duomenų užklijavimo iki 40 ar 100 procentų automobilio ploto padengimo reklaminiais elementais.

  • Bene pats svarbiausias tokio pasirinkimo privalumas yra tas, kad tokiu būdu informacija perduodama labai dideliam žmonių ratui (reklama matoma visur, kur tik važiuosite automobiliu). Maža to, apipavidalinta transporto priemone galite lankytis vis kitose vietose, tokiu būdu  dar labiau padidindami žmonių, turėsiančių galimybę išvysti, skaičių.

  • Dizainerių komanda padės parengti projekto koncepsiją ir profesionaliai realizuoti pasirinktą dizainą, perforuotos plėvelės, spalvotos ploteriuotos ar spausdintos lipnios plėvelės dengtos apsaugine skaidria plėvele, kad apsaugoti nuo įbrėžimų ar atmosferos poveikio.

bottom of page