top of page

REKLAMOS MONTAVIMAS / PROJEKTŲ RENGIMAS IR DERINIMAS

Reklamos montavimo darbus atliekame pagal miesto architektūros reikalavimus, reikalui esant deriname reklamos montavimo niuansus su savivaldybe.

Esame kvalifikuota komanda - projektus galime montuoti dideliame aukštyje, pritvirtiname ir sudėtingos konstrukcijos bei tvirtinimo reklamas. Jei tvirtinamą reklamą gaminome ne mes - tikriname, ar ji tinkama montuoti pagal pateiktą aprašymą. Siekiame visiško saugumo - preciziškai tikriname visas tvirtinimo konstrukcijas ir atskiras detales.

Visiems reklamos montavimo darbams rengiame individualius projektus, todėl visus kilusius nesklandumus sutvarkome vietoje neatidėliojant ir nepertraukiant darbų. Dirbame 24 valandas per parą, todėl reklamą sumontuosime Jums reikiamu laiku.

Teikiame sumontuotos reklamos priežiūros paslaugas, į iškvietimus reaguojame operatyviai ir atliekame visas reikalingas korekcijas, išmontuojame senas reklamines iškabas, organizuojame senų iškabų sandėliavimą ir/ar naikinimą. Visais atvejais pasirūpiname sklandžiu ir tiksliu projekto įgyvendinimu

 • Montuojame ar demontuojame visą reklamą: skydus, reklaminius stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.

 • Klijuojame popierių, lipduką, fototapetus.

 • Renovuojame senus stendus, iškabas, tūrinę reklamą.

 • Kabiname įvairaus formato tentus.

 • Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu ir leidimais.

Mes rengiame reklamos projektus tam, kad viskas vyktų sklandžiai. Kiekvieną darbą atliekame kokybiškai, profesionaliai ir tik gerai jį suplanavus.

Reklaminis projektas padeda suvokti reklamos mąstą, paskaičiuoti gamybos terminus ir kainas. Rengiame reklamos projektus automobiliams, parduotuvėms, vitrinoms, pastatų vidinei struktūrai, šviesdėžėms, tūrinėms raidėms iškaboms ir kitai lauko reklamai. Deriname projektus su kontroliuojančiomis institucijomis, taip nukeldami rūpestį nuo Jūsų pečių.

Reklamos projekto rengimas:

 1. Kliento lūkesčių nustatymas.

 2. Kliento lūkesčių vizualizacija ir preliminarios realizavimo kainos nustatymas.

 3. Medžiagų ir technologijų parinkimas.

 4. Reklamos projekto ruošimas.

 5. Reklamos projekto, jo vykdymo terminų ir kainų suderinimas su klientu

 6. Reklamos projekto suderinimas valstybinėse institucijose.

bottom of page